کنسول لابی من 10 اینچ هوشمند مولتی تک مدل GUV-IP100

پنل تصویری هوشمند مولتی تک

از همه ویژگی های این محصول میتوان تنها با لمس یک نماد در صفحه دستگاه فعال کرد. صفحه نمایش بزرگ با تشخیص لمسی سریع و عملکرد تاچ خازنی دارد..

بر روی صفحه اصلی دستگاه ساعت آنالوگ، تاریخ، دمای محیط و برخی از آیکون های مرتبط با ویژگی های فعال است. یک آیکون اضطراری در صفحه اصلی برای تماس با برخی از اعداد در موارد اضطراری استفاده می شود.برای صرفه جویی در انرژی، مانیتور وارد حالت خواب می شود و از طریق لمس دوباره فعال میگردد.دستگاه دارای صفحات و آیکون های GUI کاربر پسند است.میتوان با هر اتاق بدون هزینه ای تماس گرفت.شبکه اینترکام مانند یک مبادله تلفنی کار می کند و هر اتاق می تواند با یکدیگر در تماس باشند..از این دستگاه میتوان به عنوان یک ساعت زنگدار هوشمند هم استفاده کرد. نرم افزار سیستم آن را میتوان توسط کارت SD یا رایانه یا از طریق اینترنت از راه دور نصب یا به روز کرد.

 

ویژگی های پنل رو میزی نگهبان GUV100 مولتی تک :

 1. صفحه نمایش لمسی 10 اینچی با کیفیت بالا.
 2. کاربری آسان با آیکون های عام پسند.
 3. راحتی تماس با هر واحد مانند استفاده از تلفن.
 4. شبکه ارتباط داخلی بین واحدها.
 5. نمایش و ذخیره تماسهای گرفته شده, تماس های از دست رفته با شماره ها و نام ها.
 6. آیکون های DND و Follow me و Busy  بر روی صفحه اصلی.
 7. امکان مکالمه صوتی و تصویری بین واحد ها , مدیریت و نگهبانی.
 8. امکان استفاده از ملودی های متفاوت جهت واحدها و نگهبانی.
 9. امکان ثبت تصاویر تماسها تا 1000 تصویر.
 10. قابلیت سفارش آنلاین شبکه ای برای خارج از مجموعه مانند تاکسی , روزنامه و ...
 11. ارسال پیام چند رسانه ای به تمامی واحد ها در یک زمان.

پنل داخلی ساختمان Guv 100 Smart Home Multitek برای کنسول های نگهبانی و انتظامات استفاده میشود از این پنل رو میزی 10 اینچ برای تماس سریع با مدیریت ساختمان هوشمند و سفارش های آنلاین تحت شبکه wifi نیز استفاده میشود.تاچ پنل داخلی ساختمان multitek این مدل یک شبکه ارتباطی درون ساختمانی رایگان را فراهم میکند.تاچ پنل های multitek این قابلیت را دارند که تحت شبکه به تمامی تجهیزات اسمارت درون و بیرون ساختمانی با کنترل روی آپ و نصب نرم افزار تجهیزات هوشمند روی گوشی یا هر وسیله هوشمند دیگر آن ها را کنترل نمود.