• Home
  • اخبار و مقالات

ساختمان ساخته شده با چاپگر سه بعدی

فناوری هوشمند زیمنس در مدیریت و کنترل ساختمان‌های امروزی، در اولین ساختمان اداری دنیا که به روش چاپ سه بعدی ساخته شده است، به کار گرفته می‌شود. در این پلتفرم، سیستم‌های مدیریت ساختمان، کنترل دسترسی و نظارت یکپارچه‌سازی شده است.

دیتمار سیرس دورفر ، مدیرعامل زیمنس در خاورمیانه، در این باره گفت: «این ساختمان، یک پروژه جهانی مهم و قابل‌توجه و در نوع خود اولین به‌شمار می‌رود که سهم زیمنس در آن، ارائه آخرین سیستم‌های کنترل و هدایت خودکار ساختمان‌های هوشمند است. هوشمندسازی زیرساخت‌های دیجیتالی، راه را برای آینده‌ای پایدارتر هموار می‌سازند. ما با ارائه تکنولوژی خود در این پروژه شاخص، به پشتیبانی از استراتژی شهرهای هوشمند افتخار می‌کنیم.»

Continue Reading

بازیابی انرژی هدررفته آسانسورها!

ساخت دستگاهی برای بازیابی انرژی هدررفته آسانسورها!

 محققان دانشگاه صنعتی شریف با اجرای پروژه‌ای تحقیقاتی، دستگاهی برای بازیابی انرژی به هدر رفته در آسانسورها ارائه دادند که استفاده از آن موجب کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی خواهد شد.سینا اسد علیزاده از محققان این طرح با اشاره به عملکرد آسانسورهای رایج گفت: آسانسورها در دو حالت کاملا پر به سمت بالا و کاملا خالی به سمت پایین، انرژی مصرف کرده و در عین حال در دو حالت کاملا خالی به سمت بالا و کاملا پر به سمت پایین تولید کننده انرژی هستند.

Continue Reading

کلید های هوشمند تاچ

 
کلیدهای هوشمند تاچ شیشه ای Frameless محصول 2014 شرکت Savekey می باشد که این کلیدها با طراحی فوق العاده و تکنولوژی جدید در امسال وارد بازار می شود.تکنولوژی تاچ این کلیدها بسیار حساس تر از سری قبل این کلیدها طراحی شده است که در سری های قبل از نوع مقاومتی بوده و با ضربه و فشرده شدن عمل می کرد اما در این سری از تاچ های خازنی که با حرارت دست عمل می کند(هماهنند تاچ گوشی های هوشمند موبایل) استفاده شده است.
در سری 2014، کلید هوشمند تاچ، ترموستات هوشمند تاچ، دیمر هوشمند تاچ و پرده های برقی تاچ که تماما Frameless هستند طراحی شده است و در ابتدای همین سال به بازار عرضه میشوند.
Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses