اخبار کلیدهای هوشمند

کلیدهای هوشمند savekey  کلیدهای جدیدی است که اکنون مخاطبان خاص خود را در سرتاسر جهان به خود جذب نموده است...

 savekey :

  1. کلیدهای هوشمند قابلیتهای خاصی دارند این کلید ها میتوانند در انواع مختلفی عرضه شوند مثلا : کلید روشنایی سقفی , دیواری توکار , کلید هوشمند لامپ , کلید روشنایی با سنسور حضور و قابل کنترل با دستیار صوتی الکسا , کلید هوشمندسازی با سنسور حضور افراد 360 درجه دو محور سقفی و...
  2. اغلب این کلیدهای اسمارت دارای قفل کودک هستند تا بتوانند جلوی اشتباهات برنامه ریزی این کلیدهای سناریو پذیر را بگیرند البته این یکی از ویژگیهای محبوب این کلید savekey است.
  3. سنسور لمسی قوی و تاچ خازنی این کلیدها savekey باعث شده تا از رقبای خود پیشی بگیرد این سنسورها میتوانند سنسور حرکتی کوچک قرار بگیرند و بسیاری از این کلیدهای Savekey که قابلیت سناریو پذیری بالا و ترموستاتیک را دارند بتوانند بدون لمس مستقیم به کنترل روشنایی یا پنل های هوشمند بپردازند.
  4. طراحی زیبا و بدون به جا گذاشتن اثر انگشت بر روی این کلیدهای savekey قدرت خاصی در زمینه هوشمند سازی پدیدآورده است شاید بسیاری از شما دوست نداشته باشید کلید را لمس کنید یا حتی آنها را بخواهید در سفر و در مکانهای دور از دسترس کنترل کنید محصول سیوکی این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید با نرم افزار پیشنهادی savekey به کنترل پرده های برقی , کلید دیمرها , کنترل سیستم های روشنایی , ترموستات های دیجیتالی تحت wifi و پنلهای مرکزی ساختمان هوشمند خود بپردازید.
  5. لیست قیمت محصولات و تجهیزات هوشمند Savekey نسبت به رقبای خود از قیمت نسبتا کمتری برخودار است و خرید و فروش این گونه از محصولات را میتوانید در این شرکت بزرگ ساختمانی هوشمند اکسون مبین تهیه و استفاده کنید.
  6. امکانات محصولات savekey نسبت به سایر تجهیزات هوشمند از تنوع رنگی و طراحی های زیبا صورت گرفته است , بسیاری از این محصولات شگفت انگیز savekey در سال اخیر 97-98 باعث شده است که مخاطبان خاصی را به خود جلب کند.
  7. عکس ها و تصاویر محصولات هوشمند Savekey را میتوانید در بخش محصول savekey مشاهده و با انواع وسایل هوشمند Savekey آشنا شوید.